Pentru cei care iubesc gatitul
luni, 30 ianuarie 2012
duminică, 29 ianuarie 2012
miercuri, 25 ianuarie 2012
Cheesecake-prajitura cu branza
Cine face oare cele mai bune prajituri cu branza? Cred ca americanii, asa ca m-am inspirat putin, numai putin de pe site-ul Marthei Stewart. Mi-a iesit un cheesecake bun de tot! Aspectul nu e chiar cel mai elegant, o sa vedeti de ce: din cauza cuptorului meu. Dar toate la timpul potrivit. :)
Desi l-am facut destul de dulce, am servit acest preparat cu dulceata de visine, facuta tot in casa de noi in vara lui 2010.
Desi l-am facut destul de dulce, am servit acest preparat cu dulceata de visine, facuta tot in casa de noi in vara lui 2010.
duminică, 22 ianuarie 2012
Pui umplut la cuptor
In sfarsit!Am revenit...am avut un program incarcat si nu am mai reusit sa postez nimic. Seara cand ajung acasa petrec putin timp cu David. Avem noi rutina noastra de seara care include si o baita cu ratuste. Iar dupa ce David adoarme chiar nu e posibil sa mai scriu pentru ca adorm inaintea lui :)))
Am facut acum vreo doua saptamani un pui umplut.
Abonați-vă la:
Postări (Atom)




